Formatter Suite (2.0.0) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: size
lt: dydis

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: None
lt: Joks

en: never
lt: niekada

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Custom
lt: Savitas

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: dimensions
lt: matmenys

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Red
lt: Raudona

en: Percentage
lt: Procentas

en: by
lt: pagal

en: Space
lt: Tarpas

en: About
lt: Apie

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Comma
lt: Kablelis

en: Uses
lt: Naudoja

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: 1 byte | @count bytes
lt[0]: @count baitas
lt[1]: @count baitai
lt[2]: @count baitų

en: Author information
lt: Autoriaus informacija

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Apostrophe
lt: Apostrofa

en: Link to the entity
lt: Nuoroda į esybę
