Formatter Suite (2.0.0) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: title
ro: titlu

en: size
ro: mărime

en: Email address
ro: Adresă email

en: Download
ro: Descarcă

en: None
ro: Nimic

en: never
ro: nicioadă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Last login
ro: Ultima logare

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: dimensions
ro: dimensiuni

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Red
ro: Roșu

en: Superscript
ro: Exponent

en: Percentage
ro: Procentaj

en: by
ro: adăugat de

en: Space
ro: spațiu

en: About
ro: Despre

en: No link
ro: Niciun link

en: Maximum height
ro: Înălțime maximă

en: Maximum width
ro: Lățime maximă

en: Decimal point
ro: Separator zecimal

en: Comma
ro: virgulă

en: Uses
ro: Folosește

en: MIME type
ro: Tip MIME

en: Custom text
ro: Text personalizat

en: Numbered list
ro: Listă numerotată

en: 1 byte | @count bytes
ro[0]: 1 octet
ro[1]: @count octeți
ro[2]: @count de octeți

en: Author information
ro: Informaţii despre autor

en: Show description
ro: Arată descrierea

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Plus sign
ro: Semnul plus

en: Apostrophe
ro: Apostrof

en: Thin space
ro: Spațiu îngust

en: Link to the entity
ro: Legătură către entitate
