Formatter Suite (2.0.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Download
ast: Baxar

en: None
ast: Nengún

en: never
ast: nunca

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Last login
ast: Sesión última

en: Background color
ast: Color de fondu
