Formatter Suite (2.0.1) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: title
be: назва

en: size
be: памер

en: Email address
be: Email адрас

en: Download
be: Сцягнуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: never
be: ніколі

en: Updated
be: Абноўлена

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Last login
be: Апошні ўваход

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Background color
be: Колер фона

en: User's ID
be: ID карыстальніка

en: by
be: аўтар

en: Space
be: Прабел

en: About
be: Аб

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Maximum height
be: Максімальная даўжыня

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Comma
be: Коска

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: MIME type
be: Тып MIME

en: 1 byte | @count bytes
be[0]: 1 byte
be[1]: @count байт

en: Author information
be: Інфармацыя аб аўтары

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Apostrophe
be: Апостраф
