Formatter Suite (2.0.1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: None
bo: མེད།

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Last login
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ནང་འཇུག

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Superscript
bo: གོང་ཡིག

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Maximum height
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Custom text
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཡིག་གེ

en: Numbered list
bo: ཨང་རྟགས་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Author information
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི་ཆ་འཕྲིན

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Apostrophe
bo: སྤྱི་ཚེག༼'༽
