Formatter Suite (2.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: never
bs: nikad

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: by
bs: od

en: No link
bs: bez linka

en: Decimal point
bs: Decimalna tačka

en: Comma
bs: Zarez

en: 1 byte | @count bytes
bs[0]: 1 bajt
bs[1]: @count bajta
bs[2]: @count bajtova
