Formatter Suite (2.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: by
dz: གིས།

en: Author information
dz: རྩོམ་པ་པོའི་བརྡ་དོན།
