Formatter Suite (2.0.1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: title
gu: શીર્ષક

en: size
gu: કદ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: None
gu: એકે નહિ

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Last login
gu: છેલ્લાે પ્રવેશ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: About
gu: વિશે

en: No link
gu: કડી નથી

en: Comma
gu: અલ્પવિરામ

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર

en: Numbered list
gu: ક્રમાંકિત સૂચી

en: 1 byte | @count bytes
gu[0]: ૧ બાઈટ
    @count બાઈટ્સ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
