Formatter Suite (2.0.1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Download
jv: Undhuh

en: None
jv: Nihil

en: never
jv: ora tau

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Separator
jv: Watesan

en: Custom
jv: Kostum

en: Last login
jv: Login terakhir

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Background color
jv: Warna Background

en: Space
jv: Spasi

en: About
jv: Ngenani

en: Maximum height
jv: Dhuwur maksimum

en: Maximum width
jv: Amba maksimum

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: Comma
jv: Koma

en: 1 byte | @count bytes
jv[0]: 1 byte
jv[1]: @count byte

en: Author information
jv: Informasi penulis

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
