Formatter Suite (2.0.1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: title
ka: სათაური

en: size
ka: ზომა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: None
ka: არცერთი

en: never
ka: არასდროს

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Last login
ka: ბოლო ავტორიზაცია

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: by
ka: ავტორი

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: 1 byte | @count bytes
ka[0]: 1 ბაიტი
ka[1]: @count ბაიტი
