Formatter Suite (2.0.1) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: size
lv: izmērs

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: None
lv: Nav

en: never
lv: nekad

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Red
lv: Sarkans

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: by
lv: Iesniedza

en: Space
lv: Atstarpe

en: About
lv: Par

en: No link
lv: Nav saites

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma
lv: Komats

en: Uses
lv: Lieto

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: 1 byte | @count bytes
lv[0]: @count baits
lv[1]: @count baiti
lv[2]: @count baiti

en: Author information
lv: Informācija par autoru

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
