Formatter Suite (2.0.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: size
mn: хэмжээ

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Download
mn: Татах

en: None
mn: Байхгүй

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: by
mn: аар

en: 1 byte | @count bytes
mn[0]: 1 байт
mn[1]: @count байт

en: Since
mn: Үүнээс хойш
