Formatter Suite (2.0.1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: size
my: အရွယ်အစား

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: User's email address
my: အသုံးပြုသူ၏အီးမေး(လ်)လိပ်စာ

en: About
my: အကြောင်း

en: Maximum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: 1 byte | @count bytes
my[0]: ၁ ဘိုက်
my[1]: @count ဘိုက်
