Formatter Suite (2.0.1) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: title
sk: názov

en: size
sk: veľkosť

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Download
sk: Prevziať

en: None
sk: Žiadne

en: never
sk: nikdy

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Custom
sk: Vlastná

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: dimensions
sk: rozmery

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: User's ID
sk: ID používateľa

en: User's email address
sk: E-mail používateľa

en: Red
sk: Červená

en: Link style
sk: Štýl odkazov

en: Superscript
sk: Horný index

en: Percentage
sk: Percent

en: by
sk: napísal

en: Space
sk: Medzera

en: About
sk: Informácie o

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka

en: Uses
sk: Používa

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Numbered list
sk: Číslovaný výpis

en: 1 byte | @count bytes
sk[0]: @count bajt
sk[1]: @count bajty
sk[2]: @count bajtov

en: Author information
sk: Informácie o autorovi

en: Scientific
sk: Vedecké

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Plus sign
sk: Znak plus

en: Link to the entity
sk: Odkaz na entitu.
