Formatter Suite (2.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: never
sq: asnjëherë

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: by
sq: nga

en: About
sq: Informacione

en: 1 byte | @count bytes
sq[0]: 1 byte
sq[1]: @count byte

en: Author information
sq: Informacione mbi autorin
