Formatter Suite (2.1.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Download
az: Yüklə

en: None
az: Yoxdur

en: never
az: heç vaxt

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Last login
az: Son loqin

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Space
az: Boşluq

en: About
az: Haqqında

en: No link
az: Link yoxdur

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Comma
az: Vergül

en: Uses
az: İstifadə edir

en: MIME type
az: MIME növü

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Show description
az: Təsviri göstərin
