Formatter Suite (2.1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: size
se: sturrodat

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
