Formatter Suite (2.1.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: title
eo: Titolo

en: size
eo: dimensio

en: Download
eo: Elŝutu

en: None
eo: Neniu

en: never
eo: neniam

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Red
eo: Ruĝa

en: by
eo: de

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: 1 byte | @count bytes
eo[0]: 1 bajto
eo[1]: @count bajtoj

en: Author information
eo: Aŭtoraj informoj

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: Link to the entity
eo: Ligilo al la ento
