Formatter Suite (2.1.0) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Superscript
kn: ಸೂಪರ್-ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್‍

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: by
kn: ಇಂದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: 1 byte | @count bytes
kn[0]: ೧ ಬೈಟ್
kn[1]: @count ಬೈಟ್ ಗಳು

en: Since
kn: ಇಂದ

en: Scientific
kn: ವೈಜ್ಞಾನಿಕ
