Formatter Suite (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: title
sl: naslov

en: size
sl: velikost

en: Email address
sl: E-naslov

en: Download
sl: Prenesi

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Red
sl: Rdeča

en: About
sl: O modulu

en: Maximum height
sl: Maksimalna višina

en: Maximum width
sl: Minimalna višina

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica

en: Uses
sl: Uporablja

en: 1 byte | @count bytes
sl[0]: 1 byte
sl[1]: @count byta
sl[2]: @count byti
sl[3]: @count bytov

en: Author information
sl: Informacije o avtorju
