Formatter Suite (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: title
th: ชื่อ

en: size
th: ขนาด

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Email
th: อีเมล

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Red
th: แดง

en: Superscript
th: ตัวยก

en: Space
th: ช่องว่าง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Decimal point
th: จุดทศนิยม

en: Comma
th: จุลภาค

en: Uses
th: ใช้

en: Custom text
th: กำหนดรูปแบบข้อความเอง

en: Numbered list
th: รายการลำดับเลข

en: 1 byte | @count bytes
th[0]: 1 ไบต์
th[1]: @count ไบต์

en: Author information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
