Formatter Suite (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: size
ug: رازمىرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Red
ug: قىزىل

en: About
ug: ھەققىدە

en: Decimal point
ug: كەسىر چىكىتى

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: MIME type
ug: تۈرىMIME

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
