Formatter Suite (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: title
et: pealkiri

en: size
et: suurus

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Download
et: Allalaadimine

en: None
et: Puudub

en: never
et: mitte kunagi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Separator
et: Eraldaja

en: Custom
et: Kohandatud

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Original image
et: Algne pilt

en: Background color
et: Taustavärv

en: Red
et: Punane

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: by
et: postitas

en: Space
et: Ruum

en: About
et: Programmist

en: No link
et: Link puudub

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Decimal point
et: punkt

en: Comma
et: koma

en: Uses
et: Kasutab

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Numbered list
et: Numberloend

en: 1 byte | @count bytes
et[0]: 1 bait
et[1]: @count baiti

en: Author information
et: Autori info

en: Show description
et: Näita kirjeldust

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: Thin space
et: Õhuke ruum

en: Link to the entity
et: Viide olemile
