Formatter Suite (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: title
hr: naslov

en: size
hr: veličina

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Download
hr: Preuzimanje

en: None
hr: Nema

en: never
hr: nikada

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: User's ID
hr: Korisnikov ID

en: User's email address
hr: Korisnikova email adresa

en: by
hr: od

en: Space
hr: Razmak

en: About
hr: Opis

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Maximum height
hr: Maksimalna visina

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: Uses
hr: Uporaba

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst

en: 1 byte | @count bytes
hr[0]: @count bajt
hr[1]: @count bajta
hr[2]: @count bajtova

en: Author information
hr: Podaci o autoru

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Plus sign
hr: Znak plus
