Formatter Suite (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: title
ne: शिर्षक

en: size
ne: आकार

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा

en: Maximum height
ne: अधिकतम उचाइ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: MIME type
ne: MIME प्रकार

en: 1 byte | @count bytes
ne[0]: १ बाईट
ne[1]: @count बाईट

en: Author information
ne: लेखकको जानकारी
