Formatter Suite (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: None
cy: Dim

en: never
cy: byth

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Custom
cy: Addasu

en: Last login
cy: Mewngofnod diwethaf

en: Red
cy: Coch

en: Link style
cy: Steil dolen

en: by
cy: drwy

en: No link
cy: Dim dolen

en: Decimal point
cy: Pwynt degol

en: Link title
cy: Pennwad dolen

en: 1 byte | @count bytes
cy[0]: 1 beit @count beitiau

en: Author information
cy: Gwybodaeth awdur

en: Image style
cy: Arddull delwedd
