Formatter Suite (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: title
fa: عنوان

en: size
fa: اندازه

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Download
fa: دانلود

en: None
fa: هیچ

en: never
fa: هرگز

en: Updated
fa: به‌روز

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Separator
fa: جداکننده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Last login
fa: آخرین ورود

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Red
fa: قرمز

en: Superscript
fa: بالانویس

en: by
fa: توسط

en: Space
fa: فاصله

en: About
fa: درباره

en: No link
fa: بدون پیوند

en: Maximum height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: Decimal point
fa: ممیز دهدهی

en: Comma
fa: کاما

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: MIME type
fa: نوع فایل

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Numbered list
fa: لیست عددی

en: 1 byte | @count bytes
fa[0]: 1 بایت
fa[1]: @count بایت

en: Author information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link to the entity
fa: پیوند به عنصر
