Formatter Suite (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: title
kk: аты

en: size
kk: өлшем

en: Email address
kk: Email адресі

en: Download
kk: Жүктеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: never
kk: ешқашан

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Background color
kk: Фон түсі

en: by
kk: кұрылған

en: 1 byte | @count bytes
kk[0]: 1 байт

en: Author information
kk: Автор ақпараты
