Formatter Suite (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: title
ku: ناونیشان

en: size
ku: قه‌باره‌

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Download
ku: داگرتن

en: None
ku: هیچ

en: never
ku: هیچ کات

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: Space
ku: بۆشایی

en: About
ku: دەربارە

en: Maximum height
ku: گەورەتریب بەرزی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی

en: Comma
ku: کۆما

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: 1 byte | @count bytes
ku[0]: 1 بایت
ku[1]: @count بایت

en: Author information
ku: زانیاری نووسه‌ر

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
