Formazing (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: Add new field
el: Προσθήκη νέου πεδίου

en: About
el: Περί

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Edit field
el: Επεξεργασία πεδίου

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
