Formazing (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Add field
ps: ډګر زیاتول

en: About
ps: په اړه

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول
