Formazing (8.x-1.5) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە

en: Add new field
ku: زیادکردنی خانەیەکی نوێ

en: About
ku: دەربارە

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
