Formazing (8.x-1.9) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Add field
sq: Shto fushë

en: Add new field
sq: Shto një fushë të re

en: About
sq: Informacione

en: Edit field
sq: Ndrysho fushën

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
