Formazing (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Add new field
mn: Шинээр талбар нэмэх

en: Edit field
mn: Талбарыг өөрчлөх
