Formazing (8.x-2.4) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Authored by
is: Höfundur

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Add field
is: Bæta við svæði

en: About
is: Um

en: Save order
is: Vista pöntun

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
