Formazing (8.x-2.61) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
