Formazing (8.x-2.9) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
