Formazing (8.x-2.91) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Recipients
bg: Получатели

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Authored by
bg: Написано от

en: Form name
bg: Име на формата

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Add field
bg: Добави поле

en: Add new field
bg: Добави ново поле

en: Edit field
bg: Редактиране на поле

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
