Formazing (8.x-2.91) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો

en: Data
gu: માહિતી

en: Add new field
gu: નવુ ક્ષેત્ર ઉમેરો

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
