Formazing (8.x-2.91) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
