Formazing (8.x-3.01) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Recipients
et: Saajad

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Changed
et: Muudetud

en: Form name
et: Vormi nimi

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Add field
et: Lisa väli

en: Sort
et: Järjesta

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Edit field
et: Muuda välja

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.
