Formazing (8.x-3.01) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ
