Formazing (8.x-3.5) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Add new field
nn: Legg til eit nytt felt
