Form Block (2.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Category
ro: Categorie

en: Default
ro: Implicit

en: Node type
ro: Tip nod

en: Form mode
ro: Mod formular

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
ro: Nu se pot trimite mai mult de %limit mesaje în @interval. Încercaţi din nou mai târziu.
