Form Block (2.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Category
et: Kategooria

en: Default
et: Vaikimisi

en: Node type
et: Postituse liik

en: Form mode
et: Vormireziim

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
et: Ei ole võimalik saata rohkem kui %limit sõnumit @interval jooksul. Proovi hiljem uuesti.
