Form Block (2.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: User registration form
pt: Formulário de registo do utilizador

en: Category
pt: Categoria

en: Default
pt: Por defeito

en: Node type
pt: Tipo de nó

en: Form mode
pt: Modo de formulário

en: Site-wide contact form
pt: Formulário geral de contacto

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
pt: Não pode enviar mais de %limit mensagens em @interval. Tente novamente mais tarde.
