Form Block (2.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: User registration form
mr: सदस्य नोंदणी अर्ज

en: Category
mr: वर्ग

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार
