Form Block (2.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: User registration form
pt: Formulário de registro de usuário

en: Category
pt: Categoria

en: Default
pt: Padrão

en: Node type
pt: Tipo de node

en: Form mode
pt: Modo de formulário

en: Site-wide contact form
pt: Formulário de contato do site

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
pt: Você não pode enviar mais do que %limit mensagens em @interval. Por favor, ente novamente mais tarde.
