Form Block (2.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Category
hi: वर्ग

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Node type
hi: नोड प्रकार

en: Form mode
hi: फॉर्म मोड
