Form Block (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: User registration form
hu: Felhasználói regisztrációs űrlap

en: Category
hu: Kategória

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Site-wide contact form
hu: Webhelyszintű kapcsolatfelvételi űrlap

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
hu: Nem küldhető több, mint %limit üzenet @interval időtartamon belül. Érdemes később újrapróbálkozni.
